حمل هوایی

دریافت کالا از محل فروشنده (Ex-Work) در کشورهای مختلف و ارسال به دبی می باشد

این خدمات شامل دریافت کالا از محل فروشنده (Ex-Work) در کشورهای مختلف تا تحویل به خطوط هوایی امارات و آماده کردن بارنامه و ارسال آن برای مشتری میباشد.

برای حمل بار هوایی به ایران ویژگی هایی وجود دارد که رعایت آن میتواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ی مشتری گردد. از آنجا که بارنامه ی پروازهای خارجی در ایران مشمول عوارض میباشد استفاده از پرواز شرکت های هواپیمایی ایرانی باعث صرفه جویی در هزینه ها میشود. از طرفی ممکن است تعداد پروازهای ایرانی از مبادی بار به اندازه ی کافی نبوده باشد که در اینصورت مدیریت کارگو با ترکیب پرواز خارجی و داخلی نهایتاٌ بار را با بارنامه ی داخلی و مناسبترین هزینه به کشور میرساند.

شبکه ی جمع آوری و حمل بار ما در آسیای دور از جمله در چین، هنگ کنگ و تایوان که از مراکز اصلی ارسال کالا میباشند امکان تجمیع بار مشتریانی که از بیش از یک فروشنده کالا خریده اند را فراهم میکند. به بیان دیگر مشتری این امکان را دارد که بارهای مختلف خود از فروشنده های مختلف دراین کشورها را در انبار جمع آوری کرده و پس از بسته بندی دوباره در قالب یک بارنامه به مقصد ارسال نماید. این کار موجب صرفه جویی در هزینه و تسهیل امر ترخیص میگردد.

همچنین شروع همکاری ایرانیان دبی به عنوان نماینده فروش بار شرکت هواپیمایی Fly Georgia در امارات متحده و ایران گام مهمی در ارائه خدمات با قیمت مناسبتر و با سرعت بهتر می باشد.

شرکت هواپیمایی Fly Georgia یک شرکت نوپا در زمینه حمل و نقل مسافر و بار واقع در شهر تفلیس در کشور گرجستان می باشد. این شرکت با داشتن کادر مدیریتی قوی و مجرب و استفاده از خلبانان با تجربه و ماهر ایرانی و بین المللی و ناوگانی متشکل از هواپیماهای ایر باس A319 و A320 در تلاش است تا خدمات حمل و نقل خود را با کیفیت و نرخی مناسب در اروپا ، آسیای میانه ، خاورمینه گسترش دهد. در حال حاضر پروازهای Fly Georgia به کشور های ایران ، امارات متحده عربی ، مصر ، هلند و ترکیه برقرار می باشد و مشتریان می توانند جهت حمل بار از ایران به تفلیس و بلعکس و همچنین سایر مقاصد از سرویس های شرکت Fly Georgia استفاده نمایند.

ایرانیان دبی برای بارهایی که نیاز به ارسال سریع دارد سرویس اکسپرس را در دبی تدارک دیده که در آن از زمان صدور بارنامه حداکثر ظرف بیست و چهار تا سی و شش ساعت کالای شما را به فرودگاه امام خمینی میرساند.